Episodi 10 (I FUNDIT) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Episodi 10 (I FUNDIT)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Episodi 10 (I FUNDIT)

10619

Bumpy shantazhon mafien për të siguruar veten dhe familjen. Presidentit John F. Kennedy i bëjnë atentat fatal. Teddy këndon në skenën e teatrit Apollo në Harlem.