Episodi 8 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Episodi 8


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Episodi 8

10686

Chin dhe Bonanno janë në luftë në Harlem. Bumpy del nga spitali dhe Mayme këmbëngul për të shkruar testamentin. Malcol X dhe Adam Clayton Powell shkojnë në Uashinton për marshimin.