Episodi 9 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Episodi 9


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Episodi 9

7859

Nga kushtet e këqija të jetesës në apartamentet e Harlemit, Adam Clayton Powell bën një grevë të madhe dhe nis hetimet për pronarët e ndërtesave. Ernie Nunzi kërkon prostitutën që futi në kurth Zambranon. Bumpy dhe Mayme kanë tension në martesën e tyre.