Seria 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Seria 1

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Seria 1

2610

Fredi Xhekson del nga burgu dhe kërkon që të marrë famë me ndihmën e kushëririt të tij, Xhimi, dhe aleatit të ri të fuqishëm Ozi, shefi legjendar që kontrollon botën e krimit në pjesën lindore.