Seria 2 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Seria 2

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Seria 2

2161

Fredi me Xhimin duhet të krijojnë një aleancë të re sipas kërkesës së Ozit. Kur sjellja e Fredit merr një kthesë tronditëse për keq dhe pothuajse prish një marrëveshje, Xhimi e merr situatën nën kontrollin e vet.