Seria 3 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Seria 3

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Seria 3

1939

Vogëlushi Fredi duket se po ndjek hapat e babait të tij, pasi hap një sherr mes motrave Xheki dhe Megi. Ndërsa Fredi planifikon që të marrë perandorinë duke komplotuar një sulm ndaj Ozit që ndodhet në burg.