Seria 4 (I FUNDIT) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Seria 4 (I FUNDIT)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Seria 4 (I FUNDIT)

1866

Xhimi e detyron Fredin të mbajë përgjegjësi për veprimet e djalit të tij pasi vogëlushit Xhimi i ndodh një fatkeqësi. Megi më në fund zbulon të fshehtën rreth babait të vërtetë të djalit të saj duke shkaktuar një konfrontim mes saj dhe Fredit.