Sezoni 1 - Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 1

692

Historia e një gruaje të re hebreje, ultra-ortodokse, që ikën nga martesa e saj me mblesëri dhe komuniteti fetar, për të filluar një jetë të re jashtë vendit.