Sezoni 1 – Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 1

950

Ardhja e Vincenzo Cassano's në vendlindjen e tij bën që banorët të dyshojnë për të. Hong Yu-chan heq dorë nga të drejtat prindërore mbi vajzën e tij Hong Cha-young.