Sezoni 1 – Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHOPMANIA.COM.AL

shopmania.com.al

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 1

4583

Në një klub, Mat u përfshi në një sherr dhe jeta e tij ndryshoi përgjithmonë kur ai vrau aksidentalisht një djalë. Vite më vonë, lumturia më në fund duket se është e arritshme.