Sezoni 1 – Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 1

1121

Alexi vë në punë planin e parë për hakmarrje mbi familjen Lazcano në ceremoninë e Rodolfit. Një personazh misterioz vetëofrohet ta ndihmojë.