Sezoni 1 – Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 1

650

Një marrëveshje e dyshimtë që përfshin një ministër shkon keq kur një fotograf kapet duke bërë fotografi. Vesa, një gazetare, përfshihet pa dijeninë e saj.