Sezoni 1 - Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 1

2181

Ruy sapo është caktuar ndihmës i princit Sancho, djalit më të madh të mbretit Fernanando. Një natë, ai thur planin për të hequr mbretin nga froni, por aty përfshin një person që do.