Sezoni 1 - Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 1

325

Rakel përgatitet të fillojë punën e saj të re si mësuese letërsie në një shkollë të mesme duke u përballur me dramën dhe tragjedinë intensive.