Sezoni 1 – Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Sezoni 1 – Episodi 1

13010

Tensionet midis bandave rivale shpërthejnë ndërsa zoti i drogës "Samurai" luan me nervat e politikanëve . Tre aleatë të rinj janë gati për të kapur një mundësi.