Sezoni 1 – Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 1

13394


Ndërkohë që kërkon me dëshpërim mundësi për të financuar biznesin e tij të ri, Hakan bie në kontakt me një bluzë mistike që kushton një vlerë të madhe parash.