Sezoni 1 – Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 1

24097

Luciferi është larguar nga Ferri për të jetuar në Tokë. Kur vritet një mike e tij, ai bashkon forcat me anën e mirë të ligjit për të zbuluar se kush janë kriminelët dhe për t'u dhënë atë që me të drejtë meritojnë.