Sezoni 1 - Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 1

9755

Një qytet i vogël norvegjez me dimrat e tij të ngrohtë dhe ngjarjet e dhunshme duket të jetë shenjë për Ragnarokun, fundin e botës. Një djalë i ri me fuqi të mbinatyrshme duhet të ndërhyjë për ta parandaluar këtë të ndodhë.