Sezoni 1 - Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 1

16343

Pasi partneri i tij i biznesit kishte vjedhur para nga një kartel droge meksikan, këshilluesi financiar Marty detyrohet të shpërngulet në Ozarks me gjithë familjen e tij për të shlyer borxhin dhe për të punuar nën urdhrat e shefit të drogës.