Sezoni 1 – Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 1

10277

Interesat e disa karteleve meksikane dhe një familjeje italiane takohen për rrjetin e kokainës. Ndërkohë një familje nga Nju Orlinsi përpiqet të ndërhyjë mes botëve si transportues droge.