Sezoni 1 - Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 1

1715

Një luftëtar i zgjedhur si Vrasësi i fundit i fuqive Wu (zjarri, druri, toka, metali dhe uji) duhet të gjejë dhe vrasë bartësit e fuqive. Episodi 1 : Një porosi e ngatërruar në restorant e kthen Kain në objektiv të një bande mafiozësh të cilët nuk e njohin familjen e tij dhe nuk e dinë që ka fuqi të mbinatyrshme.