Sezoni 1 – Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 1

5642

Gruaja në karrierë Emily, pranon të shkojë në Paris pasi shefja e saj nuk mundet dhe aty përballet me një kulturë të re.