Sezoni 1 - Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 1

6434

Rue kthehet në shtëpi nga rehabilitimi dhe takohet me Jules; Nate dhe Maddy përpiqen ta bëjnë njëri-tjetrin xheloz; Kati është nën presion për të humbur diçka.