Sezoni 1 - Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Sezoni 1 – Episodi 1

3180

E lënë jetime në moshën nëntë vjeçare, gjeniu introvert Beth Harmon bëhet mjeshtër në lojën e Shahut në Amerikën e viteve '60. Por gjenialiteti në fëmijëri ka një çmim. Që prej moshës nëntë vjeçare Beth bëhet e fiksuar pas shahut dhe pilulave jeshile që përdoren për qetësim.