Sezoni 1 – Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Sezoni 1 – Episodi 1

1731

San Franciscon, 1878. Një emigrant i ri kinez me aftësi të shkëlqyera në luftim përplaset me klanin më të pamëshirshëm në Chinatown. Kërkimi për motrën e drejton në një bordello ku njihet me Ah Toyn, një femër me shumë njohje.