Sezoni 1 - Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Sezoni 1 – Episodi 1

711

Një producent i talentuar hip-hopi bëhet pjesë e një studioje muzikore ku muzika dhe bota e krimit të organizuar ecin bashkë. Seria 1: Pas performancës në një klub me partnerin Tonik, Jinni merr vëmendjen e një studioje të njohur muzikore.