Sezoni 1 - Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Sezoni 1 – Episodi 1

546

Sydney është një vajzë adoleshente që përballet me situatat e gjimnazit, problemet në familje, miqësitë dhe dashuritë derisa arrin të zbulojë një gjë ndryshe tek vetja, disa superfuqi, të cilat mundohet t'i kuptojë se nga vijnë dhe si mund t'i kontrollojë e t'i përdorë për mirë. EPISODI 1 Kur shoqja e saj më e ngushtë lidhet me një djalë që asaj nuk i pëlqen aspak, Sydi mbushet me inat dhe ndjenjat negative të saj e kaplojnë atë.