Sezoni 1 – Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 1

2830

25 vite pas një tragjedie të padrejtë, Assane kërkon të vendosë drejtësi duke vjedhur një varëse diamanti, por vjedhja merr një kthesë të pa pritur.