Sezoni 1 - Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 1

1249

Pasi Ercüment Çözeri, merr çmimin e nderit, si biznesmeni më i mirë i vitit, ai papritur bëhet dëshmitar i një ngjarjeje të papëlqyeshme, një ngacmimi seksual. Duke qenë se ai nuk beson në ligjet dhe drejtësinë e vendit, vendosë të bëjë vetë drejtësi, por shumë shpejt do mësojë se nuk është i vetmi që operon ashtu.