Sezoni 1 – Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 1

1706

Një përshtatje e Winx Club të Nickelodeon (2004). Ndiqni Bloomin ndërsa ajo përshtatet me jetën në Botën tjetër, ku i duhet të mësojë të kontrollojë fuqitë e saj të rrezikshme magjike.