Sezoni 1 – Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 1

1496

E përbuzur si një shtrigë, një vajzë largohet nga fshati për të filluar një jetë të re, edhe kur ushtarët spastrojnë fshatrat e popullit të saj.