Sezoni 1 – Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 1

969

Qyteza e qetë Pedraza tronditet nga lindja e një foshnje misterioz. Veterinerja Elena dhe kryetari i bashkisë Paco fillojnë të hetojnë incidentin dhe zbulojnë të shkuarën e errët e priftit të sapoardhur, Atë Vergaras dhe peshën e monedhës misterioze që mban me vete.