Sezoni 1 – Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 1

1658

Një alien fshihet në një qytezë të vogël të Kolorados si një mjek teksa për të ngrihen dyshime kur thërritet nga policia për ta ndihmuar për zgjidhjen e një vrasjeje.