Sezoni 1 – Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 1

2421

Pasi neutralizoi me guxim një kërcënim terrorist, një veteran lufte, tani rreshter policie në Degën e Mbrojtjes, caktohet si truproja i Sekretares së Shtetit, një politikane që synon të miratojë një projekt-ligj kundër terrorizmit.