Sezoni 1 – Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 1

10953

Duke vazhduar ndodhitë e Avengers: Endgame, Sam Wilson (Falcon) dhe Bucky Barnes (Winter Soldier) bashkojnë fuqitë në një aventurë globale që teston aftësitë dhe durimin e tyre. Sam Wilson dhe Bucky Barnes kuptojnë që e ardhmja e tyre nuk është aspak normale.