Sezoni 1 – Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 1


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 1

2337

Një pije e derdhur në një bar çon në një ditë të vështirë në punë për Louise, e cila është tronditur përsëri nga tmerret e natës. David prezanton Adelën te kolegët e tij të rinj.