Sezoni 1 – Episodi 10 (I FUNDIT) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 10 (I FUNDIT)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 10 (I FUNDIT)

14592

Bob Lija, Xhuli, Nadina dhe Ajzaku duhet të punojnë së bashku për tu futur në ambasadën ruse për të shpëtuar Merin, për t'i dhënë fund komplotit dhe për të provuar njëherë e mirë që Bob Lija është i pafajshëm.