Sezoni 1 – Episodi 10 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 10PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHKEMBIMI – 18.11.2021 – NE CDO KINEMA

SHKEMBIMI


Sezoni 1 – Episodi 10

34473

Një plan i ri policor do ta bëjë Raquel të hyjë në Fabrikën e parave, pikërisht në zemrën e vjedhjes më të madhe të historisë. Berlini do të jetë mikpritësi më ekstravagant që inspektorja ka parë ndonjëherë. Cili është plani i tyre?