Sezoni 1 – Episodi 10 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 10


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 10

20765

Luciferi arrin të mësojë se çfarë dëshironte në të vërtetë Juniori nga i ati, kur u shfaq në mënyrë misterioze në qytet pak para se ky i fundit të vdiste... Ndërsa hetojnë, ai dhe detektivja do të zbulojnë se cili është vrasësi i kuzhinierit të famshëm.