Sezoni 1 - Episodi 10 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 10


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 10

2973

Agjentja Stahl ushtron presin mbi femrat e Sam Crow. Jax hedh sytë nga shefi i policisë Unseri si çelësi i lirisë së klubit. Tara nuk largohet dot nga makthet e Kohnit.