Sezoni 1 – Episodi 10 (I FUNDIT) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 10 (I FUNDIT)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 10 (I FUNDIT)

566

Harry përgatitet të përfundojë misionin e tij, por zbulon se njerëzia e tij shtrihet përtej metamorfozës. Asta përballet me Harryn për misionin e tij, Lisa dhe David shkojnë pas Maxit, dhe D'Arcy mendon dy herë për jetën e saj.