Sezoni 1 – Episodi 10 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 10


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 10

950

Duke kërkuar hakmarrje për humbjen e më shumë viktimave të pafajshme, Vincenzo vë jetën e tij në rrezik, për t'i joshur drejtuesit e Babelit, të dalin nga fshehtësia.