Sezoni 1 – Episodi 10 (I FUNDIT) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 10 (I FUNDIT)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 10 (I FUNDIT)

3436

Pauli shfaq sjellje të pazakonta që çojnë në zbulime të reja. Sue i beson Nënës ndërkohë që Babai vuan me ndjenjat njerëzore. Campion vendos në dyshim vendin e tij në familjen e re. Nëna dhe Babai mbulojnë një sekret për një krijesë të panjohur.