Sezoni 1 – Episodi 10 (I FUNDIT) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 10 (I FUNDIT)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 10 (I FUNDIT)

2030

Tariqu do bëjë gjithçka që mundet për të nxjerrë të pastër nënën e tij, por pozita e tij me Monetën e vendos me shpatulla pas murit.