Sezoni 1 – Episodi 10 (I FUNDIT) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 10 (I FUNDIT)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 10 (I FUNDIT)

3509

Teksa afrohet dita e zgjedhjeve për Paul-in, sekretet e Ginny-t dhe Georgia-s nisin të zbulohen. Dhe pasojat mund të jenë shumë të rënda.