Sezoni 1 – Episodi 10 (I FUNDIT) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 10 (I FUNDIT)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 10 (I FUNDIT)

802

Kthehemi në të shkuarën në ditën e ngjarjes për të kuptuar më në fund të plotë se si ndodhi vrasja dhe kush e vrau Saran. Edhe pse duket se ditari i saj i nxjerr misteret në dritë, një sekret i fshehur në mur tregon një histori komplet tjetër. Misteri vazhdon.