Sezoni 1 – Episodi 10 (I FUNDIT) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 10 (I FUNDIT)


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 10 (I FUNDIT)

12086


I verbuar nga dashuria, Hakani lë pas dore stërvitjen dhe detyrën e tij si Mbrojtësi. Leyla i jep të dhëna që gjaku i Të Pavdekshmit përmban një fuqi sekrete.