Sezoni 1 – Episodi 10 (I FUNDIT) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 10 (I FUNDIT)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Sezoni 1 – Episodi 10 (I FUNDIT)

7288

Samurai luan ashpër, por Aureliano dhe Livia rezistojnë. Spadino merr kontrollin e situatës, Cinaglia mendon për të ardhmen e tij dhe Gabriele përballet me një krizë ndërgjegjeje.