Sezoni 1 - Episodi 11 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 11


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 11

2881

Një pjesëtar i SOA arrestohet për vrasje. Jax duhet të zgjedhë mes klubit dhe një miqësi shumë të afërt. Në spital gjendja e Abelit përmirësohet por nuk është i vetmi që do kthehet në shtëpi.