Sezoni 1 – Episodi 12 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 1 – Episodi 12


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 1 – Episodi 12

17173

Hetimi në vrasjen e një gruaje, trupi i të cilës u la në Hollywood në formën e një pentagrami, drejton skuadrën në një botë satanikësh, ku mendimet e tyre të mëparshme ndryshojnë.